Visit our social media channels

Skip to main content

Vaadake, kuidas Invisalign on muutnud miljonite patsientide naeratust kogu maailmas.

Invisaligni on valinud oma ravivahendiks enam kui kaks miljonit patsienti kogu maailmast, kellel igaühel on oma soov, millise tulemuse ravi andma peaks. Lõplik raviplaan sõltub konkreetsest tulemusest, mida soovitakse, ravi soovitud kestusest ja probleemi keerukusest.

Esimesel konsultatsioonil peaksite kõiki neid tegureid arutama oma Invisaligni raviarstiga.

Siin on erinevad näited mitmest Invisaligni ravikuurist ja saavutatud tulemustest.

Kuhjumine

Liiga tihedalt asetsevad hambad

See 29-aastane naine ei olnud kunagi oma hammastega rahul. Tema eesmised ülahambad ulatusid liiga ettepoole ja eesmised alahambad olid liiga tihedalt, mistõttu hambaid oli raske puhastada ning pidevalt esines hammaste lagunemise ja igemehaiguste oht. Muidu oli tema hambumus hea ja stabiilne ning ravi vajasid ainult esihambad. Tema Invisaligni ravikuur kestis vaid pisut üle 9 kuu.

Treemid

Liiga hõredalt asetsevad hambad

Selle 49-aastase naise esihammaste vahe oli tema kolmekümnendate eluaastate lõpul niivõrd laienenud, et sinna oleks mahtunud kolmas esihammas. Ta oli varem proovinud metallbreketeid, ent need ei sobinud tema elustiiliga ja ta lasi need ära võtta. Invisaligniga olid tulemused nähtavad juba mõne kuuga. Kokku kestis tema Invisaligni ravikuur 17 kuud.

Ristihambumus

Ristihambumus

See meesterahvas tundis suurt piinlikkust oma ühe esiletungiva alumise silmahamba pärast, mis ulatus väljapoole ja põhjustas söömise ajal ülemise hambaga ristihambumust. Ta tahtis parandada nii oma naeratuse esteetilist väljanägemist kui ka lahendada huuldehammustamise ja närimise probleemid. Tema Invisaligni ravikuur kestis umbes 12 kuud.

Ülehambumus

Ülehambumus

Sellel 15-aastasel neiul oli ülehambumus (eesmised ülahambad ulatuvad liiga palju üle alahammaste), esihammastest vasakul asuv ülahammas ulatus ettepoole ja alumised hambad olid liiga tihedad. Kuna tal seetõttu oli raske hambaid korralikult puhastada, oli reaalne oht, et need probleemid võivad põhjustada igemehaigusi. Invisaligni ravikuur andis edukaid tulemusi umbes kümne kuuga.

Mida patsiendid räägivad

Mida patsiendid räägivad Vaata videot

Kuidas seda saada?

Kuidas seda saada? Loe lähemalt