Visit our social media channels

Skip to main content

Kuidas Seda Saada?

Invisaligni valimine on tähtis otsus, mida tuleks hoolikalt kaaluda. Juba enne ravi alustamist soovitame järgida neid nelja sammu. Mida põhjalikumalt sa oma otsuse läbi kaalud, seda kindlam võid olla, et Invisalign on sulle õige valik.

1. Samm

Leia Invisaligni spetsialistid oma piirkonnas

Funktsioon Leia oma arst aitab sul hõlpsalt leida kõik sinu piirkonnas tegutsevad Invisaligni spetsialistid. Otsimiseks sisesta lihtsalt oma asukoht ja me anname sulle sinu piirkonnas tegutsevate arstide nimekirja koos kontaktandmetega. Spetsialiste leidub igasuguseid, meie abiga aga saad hõlpsalt leida arsti, kel on Invisaligni ravis suuri kogemusi.

2. Samm

Uuri infot ja lepi kokku visiidi aeg

Kui oled oma piirkonnas tegutsevad arstid leidnud, on mõttekas enne külastusaja kokkuleppimist nii internetis ja teiste käest pisut uurida, mida neist arvatakse. Silmitsi suheldes on parem otsustada, milline arst vastab kõige paremini sinu vajadustele. Samuti saad vastused võimalikele küsimustele ja täiendavat teavet.

3. Samm

Vali arst, kes kõige paremini vastab sinu vajadustele

Sul võib tekkida hea klapp esimese arstiga, kellega kohtud, ja võidki kohe õige valiku teha. Ent samas võib kohtuda veel mõne arstiga. Igal juhul oled sina see, kes lõplikult otsustab, milline arst sulle kõige paremini sobib. Kui oled leidnud õige arsti ja teinud oma valiku, oled astunud esimese sammu ravi alustamise suunas.

4. Samm

Alusta ravi

Nüüd, kus oled oma arsti välja valinud, saab ta enne ravi alustamist vastata kõigile tekkinud küsimustele. Sellel etapil koostab arst üksikasjaliku raviplaani, mis põhineb sinu eesmärkidel. Invisaligni tehnoloogia üks põnev aspekt on see, et kui su arst on teinud sinu hammastest jäljendid ja vormid, saab ta sulle arvutis näidata pilti sellest, kuidas hambad ravikuuri ajal nihkuma hakkavad.

Invisaligni tulemused

Invisaligni tulemused Enne ja pärast

Mida patsiendid räägivad

Mida patsiendid räägivad Vaata videot